HANTLE 15 KG SUPER CENA!!!

99.00 PLN

Hantle firmy "CELSIUS" są produktem najwyższej jakości w bardzo korzystnej cenie.

(644kB)

Gryfy wykonane są bardzo starannie i solidnie z chromowanej stali. Część chwytna posiada ryflowanie poprawiające komfort wykonywania ćwiczeń. Część przeznaczona na założenie obciążeń jest gwintowana.

(644kB)
(644kB)

Uwaga!!!
Nasze gryfy są pełne, solidnie wykonane. Nie daj się zwieść pozorom, ponieważ u wielu innych sprzedawców zamiast gryfu otrzymasz zwykłą pustą rurkę z plastikową zatyczką i plastikowymi zaciskami, które nie spełniają swojej roli. Mogą one zagrażać twojemu bezpieczeństwu!

(644kB)

Śruby zaciskowe doskonale zabezpieczają obciążenie przed przesuwaniem się. Posiadają gumowe podkładki polepszające docisk obciążeń.

(514kB)Zestaw najwyższej jakości markowych obciążeń firmy "CELSIUS" przeznaczonych do treningu siłowego. Estetycznie wykonane z bardzo trwałego tworzywa sztucznego oraz wypełnione masą bitumiczną. Wykorzystuje się je na profesjonalnych siłowniach oraz do treningu w warunkach domowych, ponieważ nie powodują zarysowań na podłodze, a w razie upadku znakomicie amortyzują uderzenie o podłoże.

Łączna waga tależy to: 12,5 kg

(644kB) (644kB)(514kB)


W SKŁAD ZESTAWU WCHODZĄ:


  • gryfik 40 cm - 1 sztuka
  • śruby zaciskowe - 2 sztuki
  • podkładki gumowe - 2 sztuki
  • obciążenia 1,25kg - 2 sztuki
  • obciążenia 2,5kg - 4 sztuki

Uwaga! Jest możliwość zamiany obciążeń 2,5kg na obciążenia 5kg (2 sztuki). W przypadku zamiany prosimy o wiadomość po zakupie.

(644kB)

Wyprzedano
  • Waga: 15kg
Copyright © 2022 21dealards.pl. Powered by Zen Cart PL