Poufność i bezpieczeństwo transakcjiPolityka prywatności

TPodczas korzystania z naszej strony możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych. Odbywa się to zawsze wyłącznie za twoją zgodą.

Konto sklepowe

Aby złożyć zamówienie w 21dealards.pl musisz założyć tzw. "konto sklepowe". Jest to konto, do którego przypisywane będą wszystkie Twoje zamówienia. Dzięki temu będziemy mogli bezpiecznie kontrolować twoje zamówienie oraz dane osobowe:

 • wszystkie podane przez Ciebie informacje pozostają w naszej bazie danych, do której nie mają dostępu osoby nieupoważnione.
 • Dane osobowe nie są dalej przekazywane do żadnych osób nieuprawnionych z ich korzystania. Używamy ich wyłącznie w sprawach związanych z działalnością sklepu.
 • w momencie zakładania konta sklepowego będziemy prosić Cię o podanie
  1. imienia i nazwiska oraz pełnego adresu - wykorzystywanego później tylko do wysyłania zamówionych przez Ciebie zamówień
  2. Twojego adresu e-mail - jest to niezbędne do realizacji zamówień w naszym sklepie. Na ten adres wysyłamy wszystkie informacje związane z Twoim zamówieniem, w tym prośbę o jego potwierdzenie.
  3. numeru telefonu, ewentualnie nr. GG - pozwala nam to jak najszybciej się z Tobą skontaktować w razie problemów z realizacją zamówienia oraz przy dokonywaniu zamówień indywidualnych.
  4. loginu - jest to słowo, które sam wybierasz. Jest ono niezbędne, jest (razem z hasłem) podstawą założenia konta sklepowego. Login i hasło pozwalają Ci dostać się do swojego utworzonego wcześniej konta i bez przeszkód składać zamówienia. W momencie tworzenia konta, sam podajesz login, który będziesz później wpisywać.
  5. hasła - ciąg znaków, które sam wybierasz. Razem z wymyślonym przez Ciebie login dają Ci dostęp do Twojego konta sklepowego. W momencie tworzenia konta, sam podajesz hasło, który będziesz później wpisywać.

Wszystkie podane przez siebie informacje możesz w każdej chwili zmienić lub usunąć poprzez zalogowanie się na swoje konto sklepowe lub poproszenie o wprowadzenie zmian obsługę sklepu.

Jawne Dane Osobowe

Dane osobowe podane przy okazji wysyłania komentarzy do produktów, innych materiałów związanych z 21dealards.pl są dostępne dla wszystkich odwiedzających strony zawierające te dane.

W momencie wpisywania komentarza podawany e-mail zostaje zmodyfikowany tak, aby przeszukujące sieć roboty nie mogły go zidentyfikować i pobrać (@ zastępowane jest przez (at) ). Jednakże nie mamy możliwości dalszego zabezpieczenia Klientów przed osobami prywatnymi lub firmami, które te dane wykorzystają do przesłania nieokreślonych informacji. Dlatego dane te nie podlegają ochronie.

Likwidacja konta sklepowego

Każdy z użytkowników, ma prawo do rezygnacji z konta sklepowego. Automatycznie wszystkie jego dane wraz z emailem zostaną skasowane. Odtworzenie konta jest niemożliwe. W celu ponownego założenia konta klient ponownie musi wprowadzić wszystkie dane.

Uwagi

Przeglądając, robiąc zakupy lub wypowiadając się w 21dealards.pl akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na tej stronie.
Twoje dane nie są dostępne osobom nieupoważnionym!

Wróć


Copyright © 2022 21dealards.pl. Powered by Zen Cart PL